​II Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego

  • Autor: admin
  • 21/11/2015
  • Możliwość komentowania ​II Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego została wyłączona

W dniu 20 Czerwca 2013r.odbyło się ​II spotkanie Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego
Gospodarzem spotkanie tym razem był Bogdan Schulz . Właściciel firm :
http://www.schulz.pl jak i jego nowego dziecka http://www.bogilu.pl
Firma niezmiernie prężna i rozwijająca się . Osoba Bogdana Schulza bardzo ciekawa mająca bardzo duże doświadczenie biznesowe , osoba bardzo kreatywna i otwarta . Pomocna w każdej kwestii – typ społecznika nie tylko prowadząca biznes ale pomagająca ludziom , osoba z dużym poczuciem odpowiedzialności .
Pan Bogdan zaproponował nam zorganizowanie spotkania integracyjnego w Bogilu gdzie we wrześniu przedsiębiorcy wraz z żonami będą mieli się po prostu poznać i przy ognisku , piwku i zabawie spędzić miło czas .
Dzięki takim ludziom i ich inicjatywie nasz Klub będzie się tylko rozwijał .
Bogdanie : Trzymamy Kciuki za Twoje działania .

Kategorie: Życie klubu

Komentarze są wyłączone.