Nagroda Lider Przedsiębiorczości dla Aurelii Reślińskiej

  • Autor: admin
  • 06/03/2018
  • Możliwość komentowania Nagroda Lider Przedsiębiorczości dla Aurelii Reślińskiej została wyłączona

26 stycznia br na Spotkaniu Noworocznym zostały wręczone m.in. nagrody Lider Przedsiębiorczości, w tym roku laureatką została Aurelia Reślińska właścicielka Hotelu i Restauracji „Behapowiec”. Firma istnieje na rynku od 2005 roku roku, a w jej skład wchodzą: hotel, restauracja, fitness club, basen oraz placówka szkoleniowa BHP. Właściciele Aurelia i Mirosław Reślińscy znani są z prowadzonej działalności filantropijnej i nie tylko. Służą pomocą wielu instytucjom i osobom prywatnym. Jesteśmy dumni, że mamy w naszym Klubie dobrych ludzi otwartych na potrzeby innych ludzi. Gratulujemy.

123

Kategorie: Życie klubu

Komentarze są wyłączone.