Walne spotkanie Klubu

  • Autor: admin
  • 03/04/2018
  • Możliwość komentowania Walne spotkanie Klubu została wyłączona

W ubiegły piątek tj. 23 marca 2018 r. odbyło się w Behapowcu kolejne, coroczne spotkanie Walne Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego. Oczywiście po części oficjalnej tj. sprawozdaniach Zarządu i Komisji Rewizyjnej i podjęciu uchwały o udzieleniu absolutorium Zarządowi podjęto szereg ciekawych tematów.

Na początku Waldemar Ślebioda omówił wspólne zakupy, następnie prezes Zbigniew Kaczor opowiedział i przedstawił zaproszenie i katalog promujący Klub. Asystentka Zarządu przedstawiła harmonogram spotkań na bieżący rok. Następnie Zbigniew Kaczor, Rafał Lusina i Waldemar Ślebioda pochwalili się jak udało im się pozytywnie zakończyć pewne sprawy dzięki wprowadzonym 60 sekundowym prezentacjom członków klubu. Idea jest taka aby każdy członek podczas 60 sekund przedstawił siebie i firmę, komu pomaga, jakie problemy rozwiązuje oraz aby opowiedział z jakim problemem zmaga się obecnie. Często jest tak, że ktoś z obecnych może pomóc drugiemu poprzez chociażby udostępnienie jakiegoś kontaktu. Spotkanie było też okazją do zebrania opinii członków na kilka bieżących tematów klubowych.

Jak zawsze atmosfera była miła i mamy nadzieję, że na kolejnym spotkaniu będzie okazja aby któryś z klubowiczów mógł się pochwalić rozwiązaniem swojego problemu dzięki  prezentacji 60-sekundowej.

Kategorie: Życie klubu

Komentarze są wyłączone.